TARİHÇE

boru profil uretimi

Güçlü, tecrübeli bir sanayi grubu olarak ülkemize değer katıyoruz.
50+ yıllık
bilgi ve tecrübeyle 50’yi aşkın ülkeye ihracat yapıyoruz.

boru profil ihracati

Aytekin Group şirketleri 50+ ülkede faaliyet göstermekte ve ürünlerini Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Kuzey Afrika’nın çeşitli ülke ve bölgelerinde pazarlamaktadır.
Aytekin Group, sahip olduğu saygınlık ve marka imajı, edindiği 50 yılı aşkın bilgi ve tecrübesi sayesinde ana faaliyet alanlarında büyümüş ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan topluluk haline gelmiştir.

Aytekin Sera, Ays Proje, Boray Boru ve Aytekin Dış Ticaret firmalarından oluşan Aytekin Group, boru, profil üretimi anahtar teslim profesyonel sera projeleri ve sera konstrüksiyon malzemeleri üretimi ve ihracatında faaliyet gösterir.

Tecrübeli Kadro

Yerli ve Uluslararası piyasada öncü olan Boray Boru,metal sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesini yeni nesillere aktarmış, yetişen her yeni neslin kendine hasas yeteneklerini kendi bünyesine katmıştır. Alın teri ve emek değerlerini ön planda tutarak üretim kalitesini en üst seviyeye getirmiştir.

Yenilikçi yönetim anlayışını üretimin her alanında kullanarak inovatif ürünleri piyasaya sürmek birinci önceliğimiz olmuştur. Üretim kapasitesini optimumda tutmak için insana değer vererek insana yatırım yapan Boray Boru bu kültürünü nesiller boyunca devam ettirmiştir. Kendine özgün tecrübesini profesyonel el becerisi ile harmanlayarak geleceğe sağlam adımlarla ilerlemektedir.